więcej

Referendum gminne w sprawie odwołania Burmistrza Płotów przed upływem kadencji

W dniu 16 czerwca 2020 r. do Komisarza Wyborczego w Szczecinie I wpłynęło powiadomienie pełnomocnika inicjatora referendum o zamiarze wystąpienia z inicjatywą przeprowadzenia referendum w sprawie odwołania Burmistrza Płotów przed upływem kadencji.

Pełnomocnikiem grupy inicjatywnej jest Pan Alan Putek.

Zgodnie z art. 22 ustawy z dnia 15 września 2000 r. o referendum lokalnym (Dz. U. z 2019 r., poz. 741), w ciągu 60 dni od pisemnego powiadomienia wójta (burmistrza, prezydenta miasta) o zamiarze wystąpienia z inicjatywą przeprowadzenia referendum, Inicjator przekazuje na piśmie komisarzowi wyborczemu wniosek mieszkańców o przeprowadzenie referendum.

Wskazany wyżej termin upłynął w dniu 17 sierpnia 2020 r.

Ponieważ do Komisarza Wyborczego w Szczecinie I nie wpłynął wniosek o przeprowadzenie referendum w sprawie odwołania Burmistrza Płotów przed upływem kadencji, referendum to nie zostało zarządzone.

Rejestr zmian

 • Data utworzenia

  22-06-2020 13:26

  Wprowadził:

  Ewa Wenc

 • Data modyfikacji

  15-09-2020 13:57

  Wprowadził:

  Ewa Wenc

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać plikami cookies w ustawieniach przeglądarki

Zamknij